Kurye kargoKurye hizli Söz Verilen zamanda Yetiştirmek iş Ahlakımızdır:
Yurdum insanını üzmeyecek fiyat politikamız ve söz verilen zamanda yetiştirmek, meslek ahlakımızdır. Müşterimizin döneminin ne kadar değerli olduğunu bildiğimiz için, zamanla yarışıyoruz. işimizin heyecanı, zamanla yaptığımız yarışta hiçbir zaman sönmedi. ümitsizliğe kapılmadan, müşterilerimizin hizmetine koşmaktan her zaman için mutluluk duyduk. Kuryelerimiz günün 24 saati hizmet vermektedir.
Kuryelerimiz günün her saatinde istanbul merkez ve ilçeleri, bununla beraber iller arası kurye taşımacılığı ile isteğiniz doğrultusunda güven içerisinde hizmetinizdedir. Göndermek arzuladığınız zarf, paket, konşimento, ordino, öneri dosyası, hediye gibi gönderilerinizi, nerede olursa olsun, hangi hava şartlarında olursa olsun korkusuzca yerine ulaştırıyoruz. www.motorlukurye.com.tr
Kurye Gönderilerinde Dikkat Edilecek Hususlar:
Kuryenin adreste bekletilmemesi ve işlerin zamanında gerçekleşebilmesi için gönderilecek şeyi müsait bir zarf ya da poşete ağzı kapatılarak konulması ve üzerine göndereceği adres, telefon ve teslim alacak kişi bilgilerinin yazılı olmasına dikkat edilmelidir. Yağmurlu havalarda gönderilecek şeylerin poşetlenerek kuryeye teslim edilmesi gerekebilir.
Firmamızın Hizmet Verdiği Kurye Hizmetleri: Kurye hizmetleri, acilen, güvenli bir şekilde ya da gizli olarak teslim edilmesi gereken çeşitli ürün ya da ürünlerin taşınmasına yardımcı olan çok yararlı hizmetlerdir. Kurye verilmesi gereken öğeler, banka taslakları, hukuki ticari belgeler, posta sipariş öğeleri, filmler ve kasetler, resim ya da bilgisayar monitörleri benzeri kırılgan ürünler benzeri değerli bir şey olabilir. aslında tıbbi malzeme, kan örneği, organ nakli yapan özel tıbbi kurye şirketleri vb. var.

24 saatlik bir motorlu kurye tesliminde çoğunlukla öğeler bir işyerinden alınır ve bir saat arasında diğer bir işletmeye teslim edilir. bununla beraber konut alımları ve teslimat da yapıyorlar. Kuryeler, ansızın çok kutu, koli yahut bir kamyona sığabilen herhangi bir şey sunabilir. Ağır ağırlık çoğunlukla bir minibüste taşınacak, lakin ağır kuryeler de kamyonet kullanıyorlar. bununla beraber karışık vilayetlerde eşyaları taşımak için daha çok bisiklet kullanılır, fakat yerli teslimatlarda hava kargo hizmetleri benzeri daha uzun mesafelerde kullanılır.

Piyasada 24 saat motorlukurye hizmeti sunan ve çevrimiçi teklifler sunan çok sayıda kurye şirketi mevcut. ancak bir firma seçerken aklınızda tutmanız gereken birkaç şey var. Bu hizmet çeşidi hemen hemen bulunduğunuz yere bağlıdır ve çoğunlukla bir kurye şirketi böyle bir hizmet için ilave ücret ilgi etmektedir. bununla birlikte, son senelerde Fedex ve Ups'un artması itibarıyla aynı gün teslimatlar çok aşırı daha tıkla ucuza ve daha hızlı geçiş sürelerine sahip olabilmektedir. çok sayıda kurye şirketi hizmet düzeldi ve hatta müşterilerine bazı motorlu kurye büyük rekabet izin verir.
Express kurye; Kurye hizmetlerimiz toplamda 60-120 dakika içinde gönderileriniz alınır. Express kurye, 60-120 dk. kurye içinde teslim edilen kurye hizmetlerine deriz. Acil kurye göndermek için bu kurye sistemi kullanılır.
Arabalı Kurye; Araçlı Kurye hizmeti 4 saat gibi kısa bir zamanda, aynı gün içinde, koli ya da büyük hacimdeki her çeşitli gönderinin, zamanında teslim edilmesidir. Araçlı Kurye ile kuruluşlar vasıta masrafından kurtularak, kendi şubelerine ve müşterilerine, gönderilerini zamanında ve hızlı bir biçimde teslim etmiş olacaklardır.
Motorlu Kurye; Müşterilerinin memnuniyetini hedef piyasa firmamız, gönderilerinizi, korkmadan, zamanında ve hızlı bir şekilde yerine ulaştırmayı hedef almıştır. alıcı memnuniyetine dayalı fiyat politikamızla, güvenilir ticaret anlayışımız, firmamızın öncelikli prensiplerindendir.
Motorlu Kurye hizmetleri Fsm motorlu kurye hizmetleri istanbul ve yakın illere hızlı güvenilir motorlu kurye hizmetleri sunmaktadır. istanbul içi 39 ilçeye aktif bir biçimde motorlu kurye sunmakta ve abone müşterilere özel indirim ve 7/24 kurye hizmetleri sunar. Motorlu kurye hizmetleri gece kurye hizmetine dâhil edilmekte. Gece kurye hizmetlerimiz toplamda gönderi ederinin iki sert ile sınırlıdır ve ek bir ücret eklenmez. Kurye normal teslimat süremiz 120-240 dakikalar içerisinden sizlerden gönderileriniz alınır ve bu süreler arasında adreslere rahat ve hızlı bir biçimde teslim edilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *